cestování fotografie design

ALI HRDINOVÁ

fotoexpedice, prodej fotografií jako obrazů na zeď

NEZÁVISLÉ CESTOVÁNÍ BEZ LIMITU

FOTOSAFARI - EXPEDICE NEJEN DO AFRIKY

Už se vám někdy stalo, že jeden jediný moment ve vašem životě vám celý váš dosavadní život převrátil totálně naruby? Už vám někdy nějaké místo na světě učarovalo natolik, že jste přestali dýchat, cítili mrazení po celém těle a všechno od té chvíle ve vašem životě bylo jinak?

Se mnou provedla takovou obrovskou změnu Afrika, hlavně Etiopie. Moje tři cesty po Etiopii převrátily můj přístup k životu naruby a posunuly moje vnímání světa. S každou další návštěvou afrického kontinentu se mi čím dál víc nechce vracet „domů“ a jsem si jistá, že jednou to bude naopak. Nevím, jestli jsou nějaké minulé životy, ale pokud ano, musela jsem je všechny prožít na africkém kontinentu, protože pokaždé se sem vracím s čím dál víc hlubším pocitem, že tady, v Africe, jsem doma.
Samozřejmě byly i další cesty, další zážitky a další místa na světě, které moji lásku pro cestování, ale speciálně pro tento nádherný kontinent pouze umocňovaly.

Nádherná je Jihoafrická republika, Namibie, Maroko, západ Ameriky, ale moje srdce si speciálně získala Tanzánie a Zanzibar. Nikde na světě jsem zatím neviděla tak nádherně tyrkysově modré moře a bílé pláže jako v Jambiani. Nikde na světě jsem neprožila tolik hlubokých zážitků v těsném kontaktu se stále ještě divokou přírodou jako na safari v Serengeti. Nikde jsem nepoznala tolik úžasných lidí, přátel, jako tady. Přestože už roky fotím, krása a genium loci těchto míst se nedá zachytit pouhým stisknutím spouště, nádhera těchto míst se musí zažít na vlastní kůži. Proto jsem vytvořila tyto stránky. Jsou proto pro všechny, kteří milují svět a přírodu v jejich opravdovosti a čisté kráse. Pro všechny, kteří mají chuť se příště vydat na další cestu za poznáním s námi, dokud to ještě jde a dokud svět funguje tak, jak má. Pro všechny, kteří milují život a respektují svět kolem sebe….. Ali

trezor

naše společnost má dlouholetou tradici

Poradíme Vám, jak co nejlépe zabezpečit Váš majetek.

Vybereme v součinnosti s Vámi vhodný trezor na ochranu Vašich dokumentů, šperků a cenností, poradíme jak nejlépe chránit Vaše zbraně.

Vybereme vhodný typ trezorového zámku a pomůžeme Vám zvolit vhodný typ skříňového trezoru nebo trezor na zazdění.

Naše trezory jsou certifikované, s atestem bezpečnostní třídy.

rádi bychom Vám představili

Zabezpečení, které vám umožní mít kontrolu nad domovem, ať jste kdekoli. Chytré připojené zabezpečení pro skutečný život, kterým můžete chránit osoby a věci, na kterých vám nejvíc záleží. Důvěra, pohodlí a konektivita stisknutím jediného tlačítka na chytrém telefonu.

prodej a servis trezorů

v nabídce máme trezory a sejfy všech bezpečnostních kategorií

prodej a servis trezorů na zbraně

v nabídce máme trezory a sejfy na zbraně, které splňují Zákon č. 119/2002 Sb.

klíčové systémy

Vyrábíme a montujeme klíčové systémy FAB ASSA ABLOY, EVVA. Máme vlastní profil klíče!

EVVA XESAR

výroba autoklíčů

Vyrobíme pro Vás autoklíč bez čipu i s čipem, naprogramujeme vůz.

elektronické zámky

zámky ovládané čipy, přes aplikace mobilu, vzdálený přístup

klíčový management

doplňky zjednodušující užívání klíčů jako TRAKA 21, boxy na klíče....

právní způsobilost k podnikání

PRÁVNÍ ZPŮSOBILOST K PODNIKÁNÍ V OBORU
TECHNICKÝCH BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB

Společnost TREZORSERVIS s.r.o. je držitelem koncesované živnosti skupiny č. 314 „Technické služby k ochraně majetku a osob“.

fotografie a zápisky z posledních cest

Pojďte společně prozkoumat fotografie a poslední novinky z cest (nejen) po Africe. Více informací naleznete v blogu.

napajedlo v Etosha NP, západ slunce

NAMIBIE – celkový pohled na zemi

Rozhovor pro časopis Foto Video v květnu 2023, nezkrácená verze. Zkušenosti ze sólo cest Ali, ale i z průvodcování pro Czech Photo Travel (s malým dovětkem – itinerář pro fotoexpedici…

NAMIBIE – listopad 2023

V listopadu 2023 jsme v počtu 4 fotografů – Vlaďka, Milan, Marian a moje maličkost – absolvovali cestu podle nového itineráře v Namibii. Byla to už 4. cesta s klienty…

Tanzánie – říjen 2023

V říjnu 2023 jsme v počtu sedmi expedičníků – Libor, Milan, František, Luboš, Zdeněk, Mirek a moje maličkost – absolvovali fantastické putování po národních parcích severní Tanzánie (Serengeti, Tarangire, Lake…

Rádi se Vám budeme věnovat na našich prodejnách. Pro rychlou navigaci, použijte, prosím, odkazy vpravo.

RYCHLÉ ODKAZY

NOVINKY

FACEBOOK

NAJDETE NÁS I NA FACEBOOKU